DirectCu II با Batman!

DirectCu II با Batman!


کارت‌های‌گرافیکی سری DirectCU II ایسوس به علت استفاده از سیستم خنک‌کننده انحصاری و بهره‌مندی از قطعات پیشرفته در ساختار کارت‌گرافیکی، جزو یکی از خنک‌ترین کارت‌های گرافیکی محسوب می‌شود.

به گزارش ایتنا، استفاده از ویژگی Super Alloy Power و همچنین سیستم خنک‌کننده DirectCU دمای ۳۵ درجه سانتی‌گراد را برای این سری از کارت‌های گرافیک اسوس به ارمغان می‌آورد که در نوع خود بی‌نظیر است.

سیستم خنک‌کننده انحصاری DirectCU II به گونه‌ای طراحی شده است که در آن پردازنده‌گرافیکی به طور مستقیم با سطح فلزی کانتیر جذب گرمای خنک‌کننده در ارتباط است و گرما را به سرعت جذب و از طریق لوله‌های مسی به پرهای آلومینیومی انتقال می‌دهد.

علاوه بر این با وجود فن‌های ضد گرد و غبار که تا ۶۰۰ درصد گردش هوا را بهبود می‌بخشد، این سری از کارت‌های گرافیک بیش از پیش خنک خواهند بود.

علاوه بر این وجود ویژگی Super Alloy Power نشان‌دهنده این موضوع است که در قطعات حیاتی این سری از کارت‌های گرافیکی از یک آلیاژ خاص استفاده شده است که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.

وجود این ویژگی پایداری این سری را در شرایط دشوار تضمین می‌کند.

بازی Batman: Arkham City ادامه نسخه قبلی این بازی یعنی Year Batman: Arkham Asylum است که محبوبیت زیادی در بین علاقه‌مندان به بازی برخوردار است.

علت انتخاب این بازی، پشتیبانی کامل از رابط DirectsX۱۱ و ویژگی PhysX است که در نهایت منجر به ارائه یک بازی بسیار با کیفیت و همچنین اجرای روان آن همراه با ارائه کامل کوچک‌ترین جزئیات می‌شود.

لیست کارت‌های گرافیکی که این بازی همراه با آن ارائه می‌شود به شرح زیر است.

ENGTX۵۸۰ DCII/۲DIS/۱۵۳۶MD۵

ENGTX۵۷۰ DCII/۲DIS/۱۲۸۰MD۵

ENGTX۵۶۰ Ti DCII TOP/۲DI/۱GD۵

ENGTX۵۶۰ Ti DCII/۲DI/۱GD۵

ENGTX۵۶۰ DCII TOP/۲DI/۱GD۵

ENGTX۵۶۰ DCII OC/۲DI/۱GD۵

ENGTX۵۶۰ Ti DC/۲DI/۱GD۵

ENGTX۵۶۰ DC/۲DI/۱GD۵

/ 0 نظر / 23 بازدید