پلیس به فیس بوک اشراف کامل دارد

معاون اجتماعی پلیس سایبر با بیان اینکه فضای مجازی باید مورد تحلیل قرار گیرد، گفت: پلیس فتا اشراف کاملی به شبکه‌های اجتماعی و به خصوص شبکه فیس بوک دارد.

سرهنگ سیدمحسن میربهرسی، در حاشیه‌ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات افزود: پلیس با تمام امکانات و مقدوراتش به مطالعه‌ عمیق در زمینه شبکه اجتماعی فیس‌بوک پرداخته و کارگروه‌هایی در این زمینه مشغول به فعالیت شده‌اند که مبحث‌های فرهنگی و اجتماعی این شبکه را مورد رصد قرار دهند. 

معاون اجتماعی پلیس فتا در پاسخ به این سوال که برخورد پلیس با شبکه‌های فساد تشکیل شده در فیس‌بوک چگونه است؟ پاسخ داد: پلیس فتا عمده‌ رویکرد فعالیتش موضوعات اجتماعی است. متاسفانه چند صباحی است افرادی با فریب کاری و با ایجاد هویتی کاذب و با استفاده از تصاویری مستهجن اقدام به اخاذی از دیگران کردند که متاسفانه برخی از جوانان به دلیل عدم آشنایی با این تهدیدات به سمت این افراد گرایش پیدا کرده و مورد اخاذی قرار می‌گیرند. 

وی عنوان کرد: اما در کنار این افراد فریب خورده، کارگروه‌هایی وجود دارند که به صورت سازماندهی شده اقدام به انجام رفتارهای مجرمانه و ایجاد مراکز فساد کرده‌اند؛ بنابراین با تحقیقات صورت گرفته پلیس با تعداد زیادی از این گروه‌ها برخورد شد و پرونده‌ها به نتیجه مناسب رسید.

/ 1 نظر / 9 بازدید
محمد

پلیس راه لعنتی دلیجان چندسال پیش من را از اتوبوس پیاده کرد ودر اتاقی من را بازرسی بدنی کرد گفت کفش هایت را درآور.باید می گفتم لعنتی اصلا چه کار به کفش های من داری خودت کفش هایت رادرآور. دست به شکمم زد وگفت غذا چی خوردی باید می گفتم .اصلا به توچه من غذا چی خوردم .خودت غذا چی خوردی .گفت هرچی توی جیب هات داری بریز بیرون.من هم همه را درآوردم ووسایل مرا نگاه کرد .پول را برداشت ونگاه کرد وگفت:زدی!؟باید من می گفتم خوت دزدی .آخه احمق توکه مرا نمی شناسی .پرسید ازکجا می آیی .گفتم اصفهان. نگاه بلیط آرامگاه حافظ وسعدی کرد وگفت این که شیرازه .برایش توضیح دادم که به شیراز رفتم واز آنجا به اصفهان . باید می گفتم اصلا به توچه که من کجا رفتم وبه کجا دارم می روم. که مرا بازرسی وبازجویی می کنی .مردم آزار .لعنتی . ودر آخر پرسید که چرا پهلوی سرباز نشسته ای.باید می گفتم .سربازها پهلوی من نشسته اند.احمق فکر نمی کند شایدجا نبوده مگر اینها جرم است من نمی دانم این پلیس ها را کی باید بازرسی کند این مردم آزاری باعث افزایش نارضایتی عمومی خواهد شد این رفتار پلیس را توهین به خود دانسته وآن را محکوم می کنم ومن در دادگاه عدل الهی شکایت برده ا